Het Filiaal
DIEP is muziektheater met fantastische lichtgevende zeewezens, absurde scènes en vinnige dialogen. De muziek, gecomponeerd door Gábor Tarján wordt live gespeeld door percussionist Dirge Seçil Kuran.
We dalen af tot het diepst van de oceaan. Van wie is de zee eigenlijk? Voelt een vis zich vrij? Besta je wel als je niet ontdekt bent? In het donker van de diepzee komen de meest wonderlijke en vaak nog onontdekte dieren en organismen voorbij. Waar zouden hun diepe gesprekken over gaan?
- Excl. consumptie
- Ook kinderen moeten in het bezit zijn van een ticket
De media over DIEP
"De acteurs vermommen zich razendsnel en geven elk dier of organisme een uniek karakter mee." (Kidsweek ★★★★★)
"De prachtige poppen en kostuums van Eva Arends en het fenomenale poppenspel van de cast (Barend van Daal, Rabbi Jallo en Sophie Bakker) brengen de diepzee meteen tot wonderlijk, betoverend leven." (Theaterkrant)
Wanneer
- Zondag 3 mei 2026 15.00 - 15.55 uur Tickets
Prijzen
- Regulier € 15,00