Nederlands Silent Film Festival

De Slapstick Saturday keert terug naar het Parktheater. Dit keer met als hoofdfilm Harold Lloyd’s Jazz Age romantische komedie GIRL SHY uit 1924.

Lloyd speelt een jongeman die die zijn angst voor het vrouwelijk geslacht probeert te overwinnen door er een boek over te schrijven De Kunst van de Verleiding. Op weg naar de uitgever komt hij een meisje tegen bij wie hij langzaam wat zelfvertrouwen begint te krijgen. Maar als zijn onzekerheid toch wint, dreigt ze te trouwen met een slechterik. Er volgt een duizelingwekkende achtervolging, vol met bizarre stunts, om dat huwelijk te voorkomen.

Toen de film uitkwam in 1924 was deze zo populair, dat bioscopen hem wekenlang non-stop bleven draaien voor een volle zaal. En hoe kun je een Jazz Age film beter begeleiden dan met een superswingende score, uitgevoerd door een groot jazz-ensemble met musici uit binnen- en buitenland, olv filmpianist Daan van den Hurk.

  • Excl. consumptie

Wanneer

  • Zaterdag 17 januari 2026 20.30 - 22.00 uurTickets

Prijzen

  • Regulier€ 25,00

Waar